Vaata otse

Spordisõbrad

2018.05.14 - Spordisõbrad

Põnev pallimängude hooaeg hakkab lõpule jõudma. Spordisõbrad lahkavad seekordses saates korvpalli Alexela meistriliigas alguse saavat finaalseeriat, eesootavat ülipõnevat jalgpalli meistrite liiga finaali ning loomulikult ei puudu saatest ka tavapärane vahva eksperiment, mille raames spordisõbrad astuvad vastu Eesti tippsportlasele.

2018.04.30 - Spordisõbrad

Kevade saabumine tähendab lähenevat hooaja lõppu mitmes pallimänguliigas. Spordisõbrad võtavad seekordses saates luubi alla peagi alguse saava võrkpalli Eesti meistrivõistluste finaalseeria ja korvpalli Alexela meistriliiga eelseisvad poolfinaalid. Lisaks tuleb juttu käsipallist, sulgpallist ning paljust muust! Saatejuhid Jaan Männik ja Revo Raudjärv.

2018.04.16 - Spordisõbrad

Spordisõprade eksperimendid viivad Jaani ja Maximi seekord korvpallisaali ning korvpallist tuleb saates juttu veelgi. Nimelt õnnestus Maximil hiljuti külastada ookeanitagust unistusteliigat NBA, kus ta püüdis kinni mitu sealset staari, kelle intervjuud vaatajateni toome. Lisaks teeme juttu autospordist ja jalgpallist.

SA Tallinna Televisioon Rävala pst 12, 10143 Tallinn e-post: info@tallinnatv.eu tel: 600 55 23