Vaata otse

Tallinn - Helsingi

2017.12.20 - Tallinn-Helsingi

"Tallinn-Helsingi" minisarja kolmandas ja viimases saates näitame jõuluehtes Helsingi linna, aga räägime ka tõsisematel teemadel, näiteks Soome pealinna tugevast majandusest ning selle alustest. Soome suursaadik Kirsti Narinen räägib ka Eesti ja Soome võimalikust majanduskoostööst ning ei puudu ka kultuurisuhete teemad. Saatejuht on Mart Ummelas.
 

2017.11.22 - Tallinn-Helsingi

Saatesarja teises saates oleme külas Toompeal Soome saatkonnas ja uurime suursaadik Kirsti Narinenilt, kuidas tema näeb kahe naaberriigi pealinnade ja elanike suhteid ning koostööd nii Soome kui Eesti 100. sünnipäeva künnisel. Käime ära ka Helsingis järjekordsel Mardilaadal, mida korraldab sealne Tuglase Selts. Otsime Helsingis elavaid ja töötavaid eestlasi ning tutvume ühiste kultuuriprojektidega. Saate autor on Mart Ummelas.
 

2017.10.31 - Tallinn-Helsingi

Soome iseseisvuse 100. aastapäeva puhul on eetris kolmeosaline lühisari kahe naaberlinna suhetest ja koostööst ning kodanike vahelistest kontaktidest. Esimeses saates on intervjuu vastse Helsingi linnapea Jan Vapaavuoriga. Juttu tehakse nii temast endast kui ka kahe pealinna suhetest ja ühisprojektidest. Samuti Helsingi kavatsusest saada maailma kõige tegusamaks linnaks. Saate autor on Mart Ummelas.
 

SA Tallinna Televisioon Rävala pst 12, 10143 Tallinn e-post: info@tallinnatv.eu tel: 600 55 23