Skorpion

2018.05.30 Skorpion

  • Telemagasin Skorpion torgib terava astlaga Eesti ühiskonna mädapaiseid, diagnoosides ametnike ja poliitikute mugavustsoonis lösutamise tagajärgi. Lisaks vaevale, higile ja pisaratele leiame kaunil Eestimaal üles need paigad ja inimesed, kes hinge kosutavad ja silma rõõmustavad. Kolm erinevat lugu või üks pikk teemakäsitlus läbi kolme erineva loo tempoka pooltunni jooksul - see ongi Skorpion! Saatejuht Jakko Väli, režissöör Aleksei Mutovkin.

2018.05.23 Skorpion

  • Venemaa on ja jääb meie naabriks, arvaku me temast siis mida iganes tahame. Maailmas toimuvad muutused kõnelevad sellest, et meil oleks aeg taastada oma naaberriigiga dialoog, mis täna puudub. Skorpioni põhilugu räägib Venemaast, kuid otsapidi ka Süüriast ja Jeruusalemmast. Pikem intervjuu on kolonelleitnandiga erus Leo Kunnasega, jätkates otsapidi põhiloo teemat. Skorpioni lõppakord aga väljendab taas kord ilu, elegantsust ja ajatust. Sest Eestimaa on ilus maa! Saatejuht Jakko Väli.

2018.05.16 Skorpion

  • Skorpioni peateemaks on korruptsioon politseiametis, paljuski sarnane äsja Tallinna Linnatranspordis avalikuks tulnud juhtumiga. Arusaamatuks jääb asutuste sisekontrolli tegevus ehk tegevusetus? Pikas intervjuus uurime endise Odini sõdalaste juhi Indrek Olmi käest, miks tema üritus kuulsusetult koost lagunes. Saate lõpus naudime imekaunist Keila-Joa lossi ja selle kõrval kohisevat koske. Saatejuht Jakko Väli.

SA Tallinna Televisioon Rävala pst 12, 10143 Tallinn e-post: info@tallinnatv.eu tel: 600 55 23