Esileht LV Pressikonverentsid Kava Arhiiv
Otsi
Kava E · T · K · N · R · L · P

17.04.2014

Värsked uudislood:

Tallinn tunnustas parimaid hoovide korrastajaid

Tallinn on eraldanud projektile “Hoovid korda” viimase kaheksa aasta jooksul 6,6 miljonit eurot. Eelmise aasta tublimad on nüüdseks selgunud, ja parimaks korteriühistuks, kes oma hoovi eeskujulikult korda tegi, osutus Mooni tänav 117 Mustamäe linnaosas. Preemiaraha esikoha eest on 2000 eurot, aga loomulikult on rahast märksa tähtsam tunnustus ise.

Heakorrakuul saavad mereäärsed alad korda

Ilmad lähevad järjest ilusamaks ja kevadine suurpuhastus linnas on alanud. Heakorrakuu tunnuslause on „Lööme linna läikima!“. Käesolev aasta on kuulutatud Soome lahe aastaks ja seekord on ka heakorrakuu tegevused suunatud mereäärsete alade ja veekogude ümbruse koristamisele. Hea uudis rannamõnude nautijatele on kinnitus sellest, et kaks Tallinna randa – Pirita ja Pikakari – said sinilipu omanikeks.

Harjumaal Raasikul hukkus reisirongi ja raskeveoki kokkupõrkes kaks inimest

Harjumaal hukkus täna pärastlõunal Tallinna-Tartu reisirongi ja raskeveoki kokkupõrkes kaks inimest. Kolmapäeval kella 15.25 paiku juhtus Raasiku raudteeülesõidul liiklusõnnetus, kus reisirongile sõitis ette veok, teatas Elron. Tegemist oli Tallinna-Tartu reisiga number 290, mis väljus Tallinnast kell 14.55 ja reisi teenindas Elroni neljavaguniline diiselrong. Rongis viibis suurusjärgus 100 inimest, esialgsetel andmetel on õnnetuses hukkunud kaks isikut ning on mõned vigastatud. Õnnetuse tagajärjel paiskus rongist kaks vaguniosa rööbastelt välja, jäädes püstiselt raudteetammile.

Aktuaalsed teemad:

Pressikonverents 16.04.2014

Uudised 16.04.2014

Uudised 15.04.2014

Raepressi uudised Viimased uudised

Põnev nädalalõpp Neitsitorni muuseumkohvikus

Reedel, 25. aprillil ja laupäeval, 26. aprillil on kõik oodatud Neitsitorni muuseumkohvikusse, kus toimuvad erinevad kultuuriüritused.

Telliskivi loomelinnak valmistub suureks sünnipäevapeoks

Telliskivi loomelinnakus peetakse reedel, 25. aprillil sünnipäevapidu, mis kestab varaste hommikutundideni.

Linnapea vastab Kuku raadios raadiokuulajate küsimustele

Linnapea Edgar Savisaar esineb ja vastab raadiokuulajate küsimustele neljapäeval kell 11 Kuku raadios algavas saates „Linnatund“.

Olulisemad uudised

Linnapea vastab Kuku raadios raadiokuulajate küsimustele

Linnapea Edgar Savisaar esineb ja vastab raadiokuulajate küsimustele täna kell 11 Kuku raadios algavas saates „Linnatund“.

Projekti „Fassaadid korda“ parimaid väärivad tunnustust

2013. aastal projekti „Fassaadid korda“ raames toetuse saanud ühistutest väärivad tunnustust need kolm, kus teostati hoone kompleksseim renoveerimine - KÜ Sõpruse 251, KÜ Poska 10 ja KÜ Muti 30.

Väikesed tallinlased saavad nimetunnistused

Neljapäeval, 17. aprillil kell 12.30 antakse Raekojas üle nimetunnistused 50-le lapsele, kellest enamus on sündinud tänavu jaanuaris ja veebruaris.

Reklaam
Raepress Raadio KUKU Pealinn
Counter