Sihtasutuse Tallinna Televisioon nõukogu kuulutab välja konkursi juhatuse liikme ametikohale.

Sihtasutuse Tallinna Televisioon põhieesmärgiks on kaasaegsete kommunikatsioonivahendite kaudu kajastada mitmekülgselt ja loovalt sündmusi Tallinnas, pakkudes vaatajatele tasakaalustatud tõepärast informatsiooni ja meelelahutust.

Eeldame kõrgharidust ja meedia või avalike suhete valdkonnas töötamise kogemust, kasuks tuleb varasem juhtimiskogemus.

Sooviavaldus koos CV-ga palume esitada hiljemalt 23. novembriks 2017 e-posti aadressil: triin.salumagi@tallinnatv.eu

Sooviavalduses tuleb:
• loetleda need kogemused, oskused ja muud argumendid, mis annaksid sihtasutuse nõukogule põhjendatud aluse valida avaldaja välja kõigi teiste avaldajate seast (motivatsioonikiri);
• nimetada soovitava brutokuutasu suurus.

Kontaktisik: Triin Salumägi, Sihtasutuse Tallinna Televisioon nõukogu sekretär, telefon +372 522 4749 ja e-post triin.salumagi@tallinnatv.eu

Korter

2017.10.28 - Korter

Saade Korter tutvustab kinnisvaraarendusi nii Tallinnas kui ka Harjumaal. Hea võimalus saada ülevaade kinnisvaramaastikul toimuvast. Saatejuht Kristiina Võsu.

2017.10.14 Korter

Saade Korter tutvustab kinnisvaraarendusi nii Tallinnas kui ka Harjumaal. Hea võimalus saada ülevaade kinnisvaramaastikul toimuvast. Saatejuht Kristiina Võsu.

2017.09.30 - Korter

Seekordses saates näitame kolme uut arendust. Esmalt käime Andrese tee uusarenduses, kus räägib meile Aktiv Kinnisvara maakler Valter Sünt. Seejärel külastame Lasnamäele kerkivat uut uhket residentsi Vega, mida tutvustab Endoveri müügijuht Kristina Šteinle. Ning viimaks näitame Pöörise elurajooni, mida tutvustab Uus Maa maakler Kristina Leer.


SA Tallinna Televisioon Rävala pst 12, 10143 Tallinn e-post: info@tallinnatv.eu tel: 600 55 23