Vaata otse

Spordisõbrad

2018.03.19 - Spordisõbrad

Spordisõbrad jätkavad möödunud saates alustatud maailma parima korvpalliliiga NBA kajastamisega ning ka seekord saavad televaatajad nautida korvpalli superstaaride intervjuusid. Lisaks teeme juttu kohalikust võrkpalli meistriliigast, autorallist ja jalgpallist ning loomulikult ei puudu saatest ka eksperiment, kus saatejuhid Jaan Männik ja Maxim Tuul katsetavad erinevaid spordialasid.

2018.03.05 - Spordisõbrad

Olümpiamängud on selleks korraks läbi saanud ning ka spordisõpradel on aeg keskenduda muudele aladele. Seekordses saates teeme juttu ookeanitagusest unistusteliigast NBA ja vaatame, kuidas läks eestlastel äsja lõppenud kergejõustiku sisemaailmameistrivõistlustel. Muidugi ei puudu saatest ka vahva eksperiment, kus saatejuhid astuvad vastu tippsportlastele! Saatejuhid Jaan Männik ja Maxim Tuul.

2018.02.17 - Spordisõbrad

Olümpiamängud on alanud ja spordisõbrad analüüsivad seekordses saates Eesti sportlaste senist esinemist talisportlaste tähtsaimal spordipeol. Saates tuleb aga juttu ka kuningas jalgpallist ning äsja lõppenud Rootsi rallist. Loomulikult jätkavad spordisõbrad traditsiooniks muutunud eksperimentidega, kus saatejuhid panevad end tippsportlaste vastu proovile. Saatejuhid Jaan Männik ja Maxim Tuul.

SA Tallinna Televisioon Rävala pst 12, 10143 Tallinn e-post: info@tallinnatv.eu tel: 600 55 23