Positiivne Tallinn: tehtud ja teoksil

2017.09.18 Positiivne Tallinn: tehtud ja teoksil. Pirita

Pirita. Linnaelanike soovide põhjal kokku pandud Tallinna Positiivne Programm on Pirita linnaosasse toonud terve rea uuendusi ja uusehitisi. Täna annabki Pirita linnaosa vanem Tõnis Mölder ülevaate, mida on Positiivse Programmi raames tehtud ning mida ootavad elanikud linnaosavalitsuselt järgmistel aastatel.

2017.09.15 Positiivne Tallinn: tehtud ja teoksil. Mustamae

Mustamäe. Tallinna linnaisad küsivad regulaarselt inimestelt, mida võiks paremini või teistmoodi teha. Need elanike ettepanekud koondatakse kokku ja nii valmib Tallinna Positiivne Programm. Mustamäe linnaosa vanem Helle Kalda räägib täna, mida on viimastel aastatel Positiivse Programmi alusel Mustamäel tehtud ja mida võivad elanikud oodata lähiaastatel.

2017.09.11 Positiivne Tallinn: tehtud ja teoksil. Haabersti

Linnajuhid koondavad Tallinna Positiivsesse Programmi elanike ideed ja soovid, kuidas linnaelu paremini korraldada. Täna annab linnaosa vanem Marek Jürgenson aru, kuidas on Haaberstis viimastel aastatel Tallinna Positiivset Programmi täidetud ning linnaosa elanikud räägivad, kuidas nad tehtuga rahule on jäänud ja mida soovivad edaspidi

SA Tallinna Televisioon Rävala pst 12, 10143 Tallinn e-post: info@tallinnatv.eu tel: 600 55 23