Sihtasutuse Tallinna Televisioon nõukogu kuulutab välja konkursi juhatuse liikme ametikohale.

Sihtasutuse Tallinna Televisioon põhieesmärgiks on kaasaegsete kommunikatsioonivahendite kaudu kajastada mitmekülgselt ja loovalt sündmusi Tallinnas, pakkudes vaatajatele tasakaalustatud tõepärast informatsiooni ja meelelahutust.

Eeldame kõrgharidust ja meedia või avalike suhete valdkonnas töötamise kogemust, kasuks tuleb varasem juhtimiskogemus.

Sooviavaldus koos CV-ga palume esitada hiljemalt 23. novembriks 2017 e-posti aadressil: triin.salumagi@tallinnatv.eu

Sooviavalduses tuleb:
• loetleda need kogemused, oskused ja muud argumendid, mis annaksid sihtasutuse nõukogule põhjendatud aluse valida avaldaja välja kõigi teiste avaldajate seast (motivatsioonikiri);
• nimetada soovitava brutokuutasu suurus.

Kontaktisik: Triin Salumägi, Sihtasutuse Tallinna Televisioon nõukogu sekretär, telefon +372 522 4749 ja e-post triin.salumagi@tallinnatv.eu

Teekond

2017.11.04 - Teekond

Gustav German on üks Eesti tunnustatud tippfotograafe. Tema lummavad loodusfotod ja kaunid linnavaated illustreerivad mitmeid väljaandeid ja fotoalbumeid. Saate toimetaja Kadri Pihelo.
 

2017.10.28 - Teekond

Eesti vitraažikunsti rajaja Dolores Hoffmann on erilise säraga loojanatuur, kelle vitraažaknad kaunistavad 28 Eesti sakraalhoonet, samuti paljusid avalikke hooneid ja eramaju.

Tulles väga keerulisest lapsepõlvest- Dolorese sakslasest isa hukati  mõni kuu pärast tütre sündi, Leningradis elanud eeslasest ema vangistati, nälg ja sõjaajast tingitud raskused  Venemaa tagalasse evakueeritud lastekodus- kinnitab hiljuti 80. sünnipäeva tähistanud Hoffmann, et tema eluteel on alati mänginud olulist rolli õnnelikud kokkusattumused. 
 

2017.10.21 - Teekond

 Saame tuttavaks Eesti tekstiilikunstniku, klassiku Peeter Kuutmaaga, kelle loomeperiood on kestnud ligi 50 aastat. Tõeline härrasmees, hea suhtleja, meeletult töökas, täpne, koostöövalmis - need on märksõnad, mis iseloomustavad Peeter Kuutmaad kõige paremini. Kunstnik on tuntud oma geomeetrilise käsitluslaadi poolest, tema abstraktsed vaibad on dekoratiivsed, kuid samad kannavad endas ka kindlat sõnumit. Saate toimetaja Kadri Pihelo.
 

SA Tallinna Televisioon Rävala pst 12, 10143 Tallinn e-post: info@tallinnatv.eu tel: 600 55 23