Tänane kava

Pikk vahetund

2017.03.23 - Pikk vahetund VII

Oleme Kevade tänaval asuvas, vastrenoveeritud, Tallinna Kunstikoolis. Kevad murrab ustest ja akendest sisse ning ka Tallinna Kunstikoolis on kevadine hindamiste aeg! Näeme pisikesi kunstihingesid tööhoos ja ka närveldavaid, hindamist ootavaid noorkunstnikke. Hindamine on tähtis, kuna inimloomus juba vajab kinnitust oma asukohast nii ruumis kui ka ajas. Näeme, kuidas kommidel töötavad raketid lendavad ja kuidas moosikeetmise põll, ilma moosita, valmis saab! Olge koos saatejuht Märt Sultsiga kohal!

2017.03.16 - Pikk vahetund VI

Seekord oleme Haapsalu linnas, mille kaubamärgiks on Valge Daam ja vehklemine, kuid ühise nimetaja alla saame selle ikkagi viia ja see ühisosa on noorte huvitegevus. Mida siis teevad nn äärermaastunud linna noored pärast koolitundide lõppu, kuni järgmise koolipäevani. Peavoolu meedia korrutab, et peale suveperioodi lõppu kuurortlinnades elu üldse seisab ja noortel on igav ja oma vaba ajaga pole midagi peale hakata ja et raha ei ole ja .... Tule ja vaata, mis tegelikult toimub - mis sest, et Haapsalu raudtee on üles võetud. Selles piirkonnas käib tulemusele orienteeritud tegevus 24/7X365. Autor ja saatejuht Märt Sults.

 

2017.03.09 - Pikk vahetund V

On olemas üks kinnistu Põhja-Tallinnas, Koplis, see on aadressil Kopli tn 98. Sellel kinnistul paiknevad kaks õppeasutust: Kopli Ametikool ja Kopli Noortekeskus. Millega nad tegelevad, kas nad orgaaniliselt teineteist täiendavad või on lihtsalt iseseisvad üksused. Üks on huvihariduse tempel ja teine õpetab ametit - ideaalis peaks aga ju hobi ja elukutse mingilgi määral kattuma. Kas see on nii saame koos teada. Autor ja saatejuht Märt Sults.

SA Tallinna Televisioon Rävala pst 12, 10143 Tallinn e-post: info@tallinnatv.eu tel: 600 55 23