Esileht LV Pressikonverentsid Kava Arhiiv
Otsi
Kava E · T · K · N · R · L · P

21.04.2014

Värsked uudislood:

Ester Tuiksoo tahab eurokampaaniasse rohkem põllumajandusteemasid

Europarlamenti kandideeriva keskerakondlasest riigikogu liikme Ester Tuiksoo hinnangul pööratakse käimasolevas eurokampaanias põllumajandusteemadele kahetsusväärselt vähe tähelepanu.

Eesti Sisearhitektide Liit jagas aastapreemiaid

Eesti Sisearhitektide Liit jagas tänavu aastapreemiaid neljas kategoorias – avalik ruum, koduinterjöör, näitusekujundus ja esemepreemia. Aastapreemia nominentide näitus Disaini- ja Arhitektuurigaleriis on huvilistele avatud aprlillikuu lõpuni.

Kalevi staadionil toimus tasuta Kesklinna perepäev -Liigume koos-

Tallinnas Kalevi staadionil toimus tasuta Kesklinna perepäev „Liigume koos“, kus oli palju lõbusaid mänge ning aktiivset tegevust kogu perele. Perepäeval osalejatele jagati ka tasuta pääsmed õhtusele Tallinna Kalevi ja FC Flora vahel toimunud jalgpallimängule.

Aktuaalsed teemad:

Pressikonverents 16.04.2014

Uudised 20.04.2014

Uudised 19.04.2014

Raepressi uudised Viimased uudised

Teabepäev tervisest

Neljapäeval, 24. aprillil toimub Radisson Blu Hotel Olümpia konverentsikeskuses (Liivalaia 33) ülelinnaline eakate terviseprobleeme käsitlev teabepäev.

Heakorrakuul toimuvad koristustalgud kõikides linnaosades

Homme, 22. aprillil algava traditsioonilise Tallinna heakorrakuu talgud toimuvad Soome lahe aasta tähistamise raames peamiselt mere- ja veekogude äärsetel aladel ning linnaelanike kaasatakse oma koduümbruse korrastamisse.

Heakorrakuu algab puude istutamisega üleilmsel Maa päeval

Homme, 22. aprillil kell 11:30 istutavad Tallinna Mustamäe Gümnaasiumi kolme esimese klassi õpilased kooli õuele kolm iluõunapuud tähistamaks üleilmset Maa päeva.

Olulisemad uudised

Algavad ohtlike jäätmete kogumisreidid

Ohtlike jäätmete kogumine linnaosades toimub 26.-27. aprillil ja 03.-04. mail järgmiselt: 26.04.2014 – Põhja-Tallinn ja Mustamäe; 27.04.2014 – Pirita ja Lasnamäe; 03.05.2014 – Haabersti ja Kristiine; 04.05.2014 – Kesklinn ja Nõmme.

Kampaania päästis Eestile ligi paarsada inimest

Nelja nädalaga, mil Tallinna linnavalitsuse korraldatud kampaania „Tööta Tallinnas, jää Eestisse“ kestis, on käinud nõustamisel 264 inimest ja kandideerimisavalduse pakutud ametikohtadele esitas 173 inimest.

Pirita ja Pikakari tunnistati „Sinilipu“-rannaks

14. aprillil tegi Rahvusvahelise Keskkonnahariduse fondi FEE žürii otsuse tunnustada kahte Tallinna supelranda – Pirita ja Pikakari ökomärgisega „Sinilipp“.

Reklaam
Raepress Raadio KUKU Pealinn
Counter